Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub

1. Naucz się języka angielskiego ponieważ:

 

 • Język angielski pozwoli Ci zarabiać nawet do 8000zł miesięcznie na tym samym stanowisku!
 • Ciesz się swobodą podróżowania.
 • Ucząc się angielskiego wzmocnisz ciało, a mózg ochronisz przed Alzheimerem!
 • Nauka języków obcych nie tylko ozdabia nasze CV – stajemy się skuteczniejsi, mądrzejsi, bardziej spostrzegawczy i polepsza się nam pamięć!
 • Naucz się pomagać dzieciom w szkole, albo sama czy sam zdaj swoje egzaminy!
 • Nabierz pewności siebie w rozmowie po angielsku, a świat stanie przed Tobą otworem!

Pobierz aplikację Speakingo:

Tylko jak najlepiej szybko i przyjemnie nauczyć się angielskiego?

learning speaking english online logo

Kurs języka angielskiego online przez rozmawianie

Koniec z zakuwaniem gramatycznych regułek!
Dziecko nie uczy się gramatyki, po prostu zaczyna mówić!
Na kursie angielskiego online Speakingo rozmawiasz z komputerem jak z najlepszym nauczycielem! Takim który dużo chwali i nigdy nie traci cierpliwości ani nie odwołuje zajęć! 

Zainwestuj w szybki kurs angielskiego online!

Dzięki nauce języka angielskiego online będziesz więcej zarabiać, wzmocnisz ciało i umysł, a świat będzie leżał przed Tobą otworem!
A dzięki kursowi języka angielskiego Speakingo w końcu przełamiesz opory przed mówieniem po angielsku!
Zainwestuj w swój angielski, zainwestuj w siebie!

learning speaking english online logo

Samodzielna nauka języka angielskiego online

Na kursie online Speakingo języka angielskiego nauczysz się szybciej, taniej i przyjemniej, niż mogłoby Ci się wydawać. A przede wszystkim nauczysz się mówić, a nie tylko powtarzać gramatyczne regułki czy suche słówka. Bez żadnych dojazdów, gdy masz chociaż kilka minut w ciągu dnia lub nocy na naukę!

Zapisz się na kurs języka angielskiego online Speakingo!

Pierwszy tydzień nauki angielskiego dostajesz za darmo i bez żadnych zobowiązań!

kurs języka angielskiego online speakingo

Ale dlaczego uczyć się języka angielskiego akurat na kursie Speakingo?

2. SPEAKINGO: Skuteczna metoda nauki poprzez rozmówki po angielsku!

Koniec z zakuwaniem gramatycznych regułek!

Dziecko nie uczy się gramatyki, po prostu zaczyna mówić!

Angielski SPEAKINGO jest osadzonym w Metodzie Bezpośredniej kursem języka angielskiego online autorstwa dr Grzegorza Kuśnierza, który łączy praktyczne doświadczenie w nauczaniu języków obcych ze zdobyczami nowoczesnych technologii rozpoznawania mowy.

Nauka polega na rozmawianiu całymi zdaniami z komputerem lub telefonem, który głosem native speakera zadaje pytania i rozpoznaje co mu odpowiadasz!

Dzięki nauce języka angielskiego w 100% opartej na rozmowie nie znajdziesz się w sytuacji, w której wiesz co i jak chcesz powiedzieć, ale słowa nie chcą przejść Ci przez gardło.

Zapytaj Anglika co to tryby warunkowe czy mowa zależna, to wzruszy jedynie ramionami. Na kursie języka angielskiego online Speakingo rozmawiając podświadomie jak dziecko naturalnie przyswajasz całą poprawną gramatykę.

2000 najpopularniejszych słów i cała gramatyka

Czy wiesz, że znając 2000 angielskich słów zrozumiesz 90% wszystkich rozmów w tym języku?

W ich nauce pomoże Ci inteligentny moduł kursu Speakingo zapamiętujący Twoje odpowiedzi oraz wykorzystujący psychologiczne „haki pamięciowe”.

 • Starannie dobrana lista 2000 najważniejszych i najpopularniejszych angielskich słów Speakingo oparta jest na bazie używanego w Simple Wikipedia Basic English, komputerowych statystyk popularności oraz Voice of America English, czyli słówek używanych w mediach. Dodatkowo lista zawiera czasowniki nieregularne, idiomy, wyrażenia potoczne i skróty współcześnie używane w internecie.
 • Inteligentny moduł zapamiętywania słówek wie, które słówka już znasz, a które musisz jeszcze kilka razy powtórzyć i wdraża je do programu powtórzeń w kolejnej lekcji. Oszczędza to Twój cenny czas!
 • Dzięki rozwojowi nauk kognitywnych wiemy jak usprawnić proces zapamiętywania. Na kursie języka angielskiego online Speakingo estetyczne zdjęcia i żywe animacje tworzą tzw. „haki pamięciowe” w mózgu pozwalające na lepsze przyswajanie materiału.

kurs języka angielskiego online speakingo

Nauka na kursie języka angielskiego online Speakingo jest nie tylko szybka i skuteczna, ale również przyjemna i ciekawa!

Pobierz aplikację Speakingo:

3. Jak wygląda nauka rozmawiania po angielsku ze Speakingo?

Kurs języka angielskiego online Speakingo jest unikalną metodą nauki języka angielskiego online ponieważ dzięki technologii rozpoznawania mowy komputer – lub telefon w aplikacji mobilnej – rozumie co do niego mówisz!

Nie uczysz się rozwiązywać gramatycznych ćwiczeń, nie tracisz czas na suchą teorię!
Tu naprawdę nauczysz się rozmawiać po angielsku!

Nawet najdłuższą drogę trzeba zacząć od... rejestracji

kurs języka angielskiego online prze internet

 

 • Pobierasz aplikację na iPhona lub Androida, lub wchodzisz na www.speakingo.com (właśnie tu jesteś!) i  niezobowiązująco rejestrujesz się w na kurs angielskiego.
 • Otrzymujesz w ten sposób DARMOWY tydzień nauki języka angielskiego na kursie Speakingo oraz darmowy Newsletter by utrzymać ciągłość nauki.
 • Możesz uczyć się pierwszych przykładów z pierwszej lekcji każdego poziomu zaawansowania – na tym samym koncie zarówno na komputerze, jak i w telefonie.
 • Po upływie darmowego okresu próbnego możesz wykupić dalszy dostęp do wszystkich lekcji w serwisie lub nic nie robiąc zrezygnować bez żadnych zobowiązań.

nauka angielskiego od zera do bohatera!

learn online speaking english internet course recomendation

 • Następnie przechodzisz do swojego profilu ucznia, w którym masz wgląd w swoje osiągnięcia.
 • Stąd przechodzisz do kolejnej z 60 lekcji obejmujących poziom od początkującego po zaawansowane (od A1 do C2 w skali CEFR).
 • Rok nauki na klasycznym kursie języka angielskiego zawarty jest w jednym poziomie zaawansowania.
 • Każdy poziom składa się z 10 lekcji. Masz dostęp do nich wszystkich! Ty decydujesz, jak szybko chcesz się uczyć angielskiego!
 • Kurs przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych i zaawansowanych uczniów!

learn online speaking english internet course recomendation

Lekcja na kursie języka angielskiego online speakingo składa się z czterech części:

najlepsza aplikacja do nauki języka angielskiego, iphone, android, za darmo
 1. W pierwszej części lekcji online tylko słuchasz głosu Anglika, który wprowadza nowy materiał. Jednocześnie śledzisz angielski tekst w napisach by oswoić się z pisownią oraz poznajesz polskie tłumaczenie.
 2. W drugiej części lekcji online komputer głosem native speakera zadaje Ci pytania z poprzedniej lekcji online. Ty klikasz w mikrofon na ciekawym zdjęciu związanym z pytaniem i odpowiadasz. Inteligentny moduł pamięta, na które pytania trzykrotnie usłyszał poprawną odpowiedź, nie męczy Cię więc materiałem, który już znasz. Oszczędzasz swój cenny czas i niepowstrzymanie poszerzasz swoją wiedzę!
 3. W trzeciej części lekcji języka online to Ty uczysz się zadawać pytania, na które Speakingo po angielsku odpowiada jeśli dobrze je zadasz.
 4. W czwartej części lekcji języka angielskiego online powtarzasz świeżo poznany materiał.

Nieograniczona ilość powtórek 24/7 aż do ostatecznego zwycięstwa!

 • Lekcja języka angielskiego online trwa około 15 minut.
 • Po jej odrobieniu wracasz do swojego profilu, gdzie możesz powtórzyć dowolną lekcję i stopniowo pogłębiać swoją wiedzę w przyjemny i skuteczny sposób!
 • Pamiętaj! Speakingo nigdy się nie denerwuje, gdy czegoś zapomnisz ani nie odwołuje zajęć!

najlepsza aplikacja do nauki języka angielskiego, iphone, android, na weosło

Pobierz aplikację Speakingo na swój telefon:

Na kursie języka angielskiego online Speakingo

Masz do dyspozycji nieograniczoną ilość powtórek w ciągu wykupionego okresu! Uczysz się angielskiego online kiedy chcesz i gdzie chcesz. Pełny miesiąc nauki języka angielskiego w cenie jednej korepetycji!

Nie przejmuj się, jeśli nie zrozumiesz czegoś od razu! Powtarzaj, powtarzaj, powtarzaj – tylko w ten sposób przekonasz swój mózg, że język angielskich jest dla Ciebie priorytetem!

Ucz się często i regularnie, niekoniecznie długo. 

W ten sposób zdziwisz się, że nagle rozumiesz język angielski jak Anglik!

Co ludzie mówią o nauce na kursie języka angielskiego online Speakingo?

Niesamowite! Kurs języka angielskiego online Speakingo nie tylko “oswoił mnie” z mówieniem po angielsku, ale pokazał, że nauka nie musi być wcale nudna! I to za całkiem przystępne pieniądze! A te wpisy na blogu, no rewelacja, to wszystko nie musi być takie skomplikowane! Żałuję tylko, że nie zapisałem się wcześniej!
kurs języka angielskiego opinie learn online speaking english internet course recomendation
Piotrek
Londyn
Dwa miesiące temu zapisałam się na kurs języka angielskiego online ze Speakingo. Efekt? Kurczę, to działa! Coś tam się niby do tej pory uczyłam, ale nigdy nie miałam pewności siebie. A tu dziś w pracy delegacja, a ja nawet zacytowałam po angielsku żart ze zdań z tego świetnego kursu języka angielskiego!
kurs języka angielskiego opinie online speaking english internet course recomendation
Sonia
Manchester
Przez te wszystkie lata byłam tak zajęta szkołą, dziećmi, mężem, że zaniedbałam zupełnie swój angielski. Dzięki kursowi języka angielskiego online mogę w końcu nadrobić zaległości. Mogę uczyć się zawsze gdy tylko mam na to chwilę czasu, o każdej porze dnia i nocy! Tym bardziej, że w pracy szukają kogoś do kontaktów z zagranicznymi klientami.
kurs języka angielskiego opinie learn online speaking english internet course recomendation
Kasia
Wrocław
Zawsze interesował mnie język angielski, nauka jednak nie szła mi specjalnie. Każdy kolejny kurs języka angielskiego online oferował jedynie ćwiczenia gramatyczne, w najlepszym wypadku najpopularniejsze angielskie słowa. Dopiero na kursie angielskiego online ze Speakingo czuję, że naprawdę uczę się mówić po angielsku!
kurs języka angielskiego opinie learn online speaking english internet course recomendation
Paulina
Białystok
Przetestowałam właśnie darmowy tydzień tego internetowego kursu języka angielskiego i jestem naprawdę zaskoczona!
Nauka języka angielskiego online na kursie Speakingo w ogóle nie męczy, to wręcz przyjemny i pożyteczny relaks po pracy! Nigdy nie sądziłam, że tak wkręcę się w naukę języka angielskiego w domu!
kurs języka angielskiego opinie learn online speaking english internet course recomendation
Maria
Warszawa
Kurs języka angielskiego online musi uczyć mówić, a nie rozwiązywać gramatyczne krzyżówki. Uczniowie powinni uczyć się gardłem a nie tylko oczami!
Dlatego gorąco polecam kurs języka angielskiego online Speakingo – jako główną metodę nauki angielskiego lub świetne uzupełnienie dla innych form nauki.
kurs języka angielskiego opinie learn online speaking english internet course recomendation
Bartek
Nauczyciel angielskiego

Speakingo to firma godna zaufania:

korepetycje nauka jezyka angielskiego korki
Laur Zaufania, speakingo, angielski
korepetycje etyczne z języka angielskiego
kurs jezyka angielskiegho w bazie uslug rozwojowych parp

Piszą o nas i polecają:

Zapisz się na kurs języka angielskiego online Speakingo!

Pobierz aplikację Speakingo:

4. A jaka jest cena takiego świetnego kursu języka angielskiego?

 

 • Rejestracja jest całkowicie darmowa. Bez zobowiązań możesz zobaczyć na czym polega nauka języka angielskiego online ze Speakingo.
 • Przez 7 dni możesz uczyć się języka angielskiego online poprzez rozmowę z komputerem w ramach pierwszych przykładów każdego poziomu zaawansowania, od poziomu początkującego po zaawansowany.
 • Gdy upłynie darmowy tydzień, możesz (ale nie musisz) kontynuować naukę na internetowym kursie języka angielskiego Speakingo. W tym celu należy opłacić dalszy dostęp do serwisu.
 • Cały miesiąc nauki, kiedy chcesz i ile chcesz, na wszystkich poziomach, kosztuje tylko tyle, co niecałe pół korepetycji!

3 miesiące

nauki języka angielskiego na kursie Speakingo
129 jednorazowo
 • Pełny dostęp do wszystkich materiałów.
 • Wszystkie poziomy zaawansowania (A1-C2).
 • Testy poziomujące i sprawdzające postępy.
 • Certyfikat na życzenie.
 • Dyktanda.
 • Nauka przez www jak i w aplikacji.
 • Inteligentne powtórki.
 • 2000 najważniejszych angielskich słów - na kursie oraz do pobrania w PDF.
 • Cała potrzebna Ci gramatyka.
 • Nieograniczona liczba powtórek.
 • Uczysz się kiedy chcesz i jak długo chcesz.
 • Bez dojazdów.
 • Jednorazowa płatność.

Abonament

nauka języka angielskiego na kursie Speakingo
39 na miesiąc
 • Pełny dostęp do wszystkich materiałów.
 • Wszystkie poziomy (A1-C2).
 • Testy poziomujące i sprawdzające postępy.
 • Certyfikat na życzenie.
 • Dyktanda.
 • Nauka przez www jak i w aplikacji.
 • Inteligentne powtórki.
 • 2000 najważniejszych angielskich słów - na kursie oraz do pobrania w PDF.
 • Cała potrzebna Ci gramatyka.
 • Nieograniczona liczba powtórek.
 • Uczysz się kiedy chcesz i jak długo chcesz.
 • Bez dojazdów.
 • Możesz anulować w dowolnym momencie.
Popularne

Rok nauki

12 miesięcy nauki angielskiego na Speakingo
299 jednorazowo
 • Pełny dostęp do wszystkich materiałów.
 • Wszystkie poziomy zaawansowania (A1-C2).
 • Testy poziomujące i sprawdzające postępy.
 • Certyfikat na życzenie.
 • Dyktanda.
 • Nauka przez www jak i w aplikacji.
 • Inteligentne powtórki.
 • 2000 najważniejszych angielskich słów - na kursie oraz do pobrania w PDF.
 • Cała potrzebna Ci gramatyka.
 • Nieograniczona liczba powtórek.
 • Uczysz się kiedy chcesz i jak długo chcesz.
 • Bez dojazdów.
 • Jednorazowa płatność.

Część dochodów z Twojego czesnego przekazuję na sadzenie drzew dla czystego powietrza i słoni w Tajlandii.

Aplikacja do nauki języka angielskiego iphone android najlepsza

 

 • Cena za miesięczny abonament wynosi 59 zł 39zł  brutto (czyli tyle zapłacisz, cena zawiera już podatek VAT).
 • Dzięki automatycznie odnawialnej subskrypcji nie musisz przejmować się płatnościami za dalszą naukę – miesięczne czesne zostanie pobrane automatycznie. W każdej chwili możesz bez żadnych opłat czy formalności zrezygnować z subskrypcji.
 • Jeśli wolisz zapłacić jednorazowym przelewem, również jest taka możliwość. Cena za 3 miesiące nauki języka angielskiego na kursie online Speakingo wynosi wówczas: 297 zł 129 zł brutto lub 698 zł 299zł brutto za rok nauki angielskiego online.
 • Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Przyjmujemy płatności w funtach jak i w euro.
 • Bezpieczeństwo transakcji i Twoich danych gwarantuje krajowa instytucja płatnicza Przelewy 24, będącą pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Połączenie z bankiem jest zaszyfrowane (SSL) i odbywa się zgodnie ze standardem bezpieczeństwa płatności online PCI. Płatności kartą obsługuje Stripe. Speakingo nie przechowuje Twoich danych bankowych użytych do opłacenia lekcji.
 • W zakładce „Moje Dane” profilu ucznia możesz też wpisać kod z kuponu przedłużającego naukę –  jeśli takowy posiadasz ze swojej szkoły językowej, promocji, konkursu czy innych źródeł.
pound euro dollar zloty price learn english online speakingo

 • Gdy nauczysz się już mówić po angielsku możesz ruszyć na podbój świata!
 • Teraz cały świat leży u Twych stóp!
 • Ciesz się wyższą wypłatą, zdrowiem i podróżami, do których język angielski jest Twoim paszportem!
 • Zapisz się już dziś a Ty z przyszłości podziękujesz sobie za tę decyzję!

pound euro dollar zloty price learn english online speakingo

Nauka języka angielskiego wymaga czasu, ale im szybciej zaczniesz tym szybciej się go nauczysz!

Nie ma na co czekać, zarejestruj się tu i teraz!

Szybka i przyjemna nauka języka angielskiego online dla Ciebie!

Cena jednego miesiąca nauki z lektorem to koszt średnio 640 zł.

Czy nie lepiej wykupić cały rok nauki za 299zł!?

Kurs języka angielskiego online dostępny jest 24h na dobę, 7 dni w tygodniu!

Już Od 24.9 zł brutto za miesiąc!

Mieszkasz za granicą? Możesz płacić w różnych walutach (£ i €)!

Chcesz rozumieć Anglików?

Zacznij mówić jak oni!

Kurs języka angielskiego online Speakingo jest skuteczną metodą nauki angielskiego w domu lub w pracy. W przeciwieństwie do wielu innych metod nauki języka angielskiego online nie owocuje bierną wiedzą, lecz rzeczywiście uczy rozmawiać po angielsku. Kurs nauki mówienia po angielsku opracowany został w oparciu o popularną metodę bezpośrednią (jej przedstawicielem jest metoda Callana) przez doktora filologii angielskiej Grzegorza Kuśnierza.

Wyjątkowy kurs języka angielskiego online Speakingo korzysta z nowoczesnej technologii rozpoznawania mowy, dzięki której możesz rozmawiać z komputerem jak z nauczycielem. Szybka nauka angielskiego polega na mówieniu do mikrofonu pełnych zdań i zadawania pytań. W ten sposób przyswajasz poprawną gramatykę jak dziecko, które nie zastanawia się nad regułkami, po prostu mówi.

Program dydaktyczny wykorzystuje 2000 najpopularniejszych angielskich słów, których znajomość pozwala zrozumieć 90% wszystkich konwersacji po angielsku. Dodatkowo kurs języka angielskiego online Speakingo wykorzystuje haki pamięciowe oraz inteligentny system powtórek, umożliwiające szybką naukę angielskiego.

Kurs języka angielskiego online Speakingo to samodzielna nauka angielskiego w domu lub w pracy.
Uczy się swoim tempem kiedy chcesz i jak długo chcesz! 24h na dobę 7 dni w tygodniu!

Skorzystaj ze wsparcia na Facebooku, Instagramie, YouTubie i blogu, oraz legendarnej obsługi klienta.

Zarejestruj się by bez żadnych zobowiązań wypróbować naukę na kursie języka angielskiego online!