śmieszne opisy na tindera bio angielski

Śmieszne opisy na Tindera po angielsku

Tinder może budzić dużo najróżniejszych emocji, a szczególnie pisanie swojego bio po angielsku. Zobacz 40 śmiesznych opisów na Tindera po angielsku dla dziewczyn i facetów, oraz przeczytaj kilka porad o tym, jak napisać swoje bio.


Twoje bio na Tinderze

Generalnie nie warto chyba traktować portali randkowych zbyt poważnie. Są interesującą możliwością poznania ciekawych ludzi, ale warto też zachować trochę luzu. Z drugiej strony, jeśli w ogóle mamy nawiązać z kimś jakiś kontakt, musimy trochę wyróżnić się z tłumu, czymś przykuć uwagę płci przeciwnej (lub tej samej). Kilka ciekawych, atrakcyjnych zdjęć no i przede wszystkim opis.

Aby uniknąć rozczarowań na pewno warto pamiętać że:

 • Każdy nosi jakąś maskę. Każdy ma jakieś ciemniejsze strony. Nie bądź więc rozczarowany, jeśli po spotkaniu okaże się, że nie wszystko wygląda tak pięknie jak w bio na Tinderze!
 • Ludzie są ciekawi. Każdy ma jakąś historię i lubi zaskakiwać swoją nieprzewidywalnością!
 • Tak to już jest, że faceci nie dostają zbyt dużo wiadomości, natomiast kobiety mnóstwo… propozycji.
 • Normalnie obcych ludzi nie zapraszasz nawet do domu. Skąd więc to szalone założenie, że spotkanie z przypadkową osobą z aplikacji musi skończyć się w łóżku?
 • Nie ma „Tego Jedynego/Jedynej”, którego trzeba szukać w nieskończoność, aż wszystko będzie idealne. Idealnych partnerów nie ma. Jest za to mnóstwo wspaniałych ludzi, z którymi możesz spędzić piękne życie! Wystarczy się zdecydować i uczynić z niego Twoją Księżniczkę czy Księcia!
słodkie cytaty o miłości po angielsku
Patrz również: 42 słodkie cytaty o miłości do nauki języka angielskiego.

Czego nie pisać w bio na Tinderze

Są pewne wyrażenia – zarówno po polsku jak i po angielsku – które są na tyle ograne, że aż nudne. Na przykład nie warto pisać w opisie:

„just ask” (powtarzane w kółko: po prostu spytaj)

„i’m not good at writing bios” (Nie jestem dobra/y w pisaniu bio)

„don’t swipe me if you’re going to want to talk forever” (nie „przesuwaj” – lajkuj – jeśli będziesz chciał/a gadać całą wieczność)

„World Traveler” dla Amerykanów, jeśli ktoś był raz w Europie to wystarczy, żeby nazywać się „podróżnikiem”. Z tinderowych bio nietrudno dowiedzieć się, że 99% ludzkości była na wakacjach za granicą. Generalnie hasło „lubię podróże” jest mało atrakcyjne – każdy dziś lubi. Pomyśl jak możesz je uatrakcyjnić.

(Zwróć uwagę w cytatach powyżej i na zdjęciach poniżej, że Anglicy i Amerykanie – jak to potocznie jest teraz modne w internecie – praktycznie nie używają Wielkich Liter.)

capital letter na tinderze
Patrz również: MięTusOwe CaPItaliKi czyli kiedy po angielsku piszemy WIELKĄ LITERĄ

Przykładowe opisy na Tindera

Poniżej wybór moim zdaniem 40 najśmieszniejszych opisów na Tindera po angielsku. Najpierw opisy dla dziewczyn, a później opisy dla faceta.

Zobacz, może któryś z tych opisów zainspiruje Cię do wzbogacenia swojego bio na Tinderze czy jakimkolwiek innym portalu randkowym!

20 śmiesznych opisów na Tindera dla dziewczyny

Jestem kulturalna w tym, że lubię importowane piwa & podróże.

Jeśli nie potrafisz śmiać się z siebie samego, prawdopodobnie ja to zrobię.

Ciężko jest być samotną matką. Tak mi powiedzieli. Nie wiedziałabym, nie mam dzieci.

Aktualny status związkowy:

Zrobiłam kolację dla dwojga. Zjadłam obie (porcje).

Niezwykła (w bio słowo jest po francusku, co daje komiczny wydźwięk, po angielsku to extraordinary) jadaczka brunchy  (breakfast+lunch = brunch), entuzjastka sera, najbardziej okej komediantka siedząca (żart z stand-up comedian czyli komik na stojąco zabawiający publiczność). Zróbmy sushi i zobaczmy show w iO Theater (w Chicago).

Byli-chłopacy dają Emilii pięć gwiazdek!

Alexei mówi: Em jest wspaniała! Nie jestem do końca pewien dlaczego ze sobą zerwaliśmy. Przypuszczam, że byłaby atrakcyjniejsza, jeśli lepiej mówiłaby po rosyjsku?

Scott mówi: Jestem żonaty, zostaw mnie w spokoju.

Griff mówi: Nie napiszę Ci recenzji na Tindera, oszalałaś?

To najwspanialsze zdjęcie na świecie i wszyscy musicie je zobaczyć.

Dziś dowiedziałam się, że przeciętna osoba ma ośmiu partnerów seksualnych w życiu.

Dziś dowiedziałam się również, że jestem dziwką.

Jeśli szukasz dziewczyny z osobowością, to masz szczęście, bo mam ich wiele.

Nie słuchaj jej!

Słyszę, że lubisz „złe dziewczynki”?

Jestem kiepska we wszystkim!

Jestem na Tinderze, żeby znaleźć sobie przyjaciół tak samo jak jestem na PornHubie, żeby pooglądać jak hydraulik naprawia zlewozmywak.

Nie przesuwaj w prawo, jestem tu tylko po to, żeby przyłapać mojego kłamliwego chłopaka.

Cześć kochanie! Jeśli to widzisz to zostałeś przyłapany!

I jeszcze jedno, ta dziewczyna Brittney, z którą masz się spotkać w Niedzielę o 19oo w Charlottesville i pójść na film. Ona mi wszystko pokazała. Jesteśmy teraz najlepszymi przyjaciółkami. Żegnaj frajerze!

(Patrz również: Najlepsze cytaty o przyjaźni po angielsku.)

KTO CIĘ TU WPUŚCIŁ???

Gratulacje, natknąłeś się na mój profil!

Co oznacza, że masz doskonały gust i spotkasz swoją przyszłą żonę, ALE TO NIE BĘDĘ JA. Dlaczego? Ponieważ ja jestem tą przed nią. Wymienimy się esemesami i pójdziemy na kilka randek, a potem BAM, spotkasz swoją przyszłą Panią. Nie wiem jak ani dlaczego, jednak zostałam obdarzona darem bycia mimowolną swatką, nawet nie spotykając tej drugiej osoby, którą Tobie wystawiam. Na zdrowie (gratulacje)!

Lubię na ostro.

Nie stać mnie na wibrator, więc oto jestem.

Jestem Tajką więc jeśli wyślesz mi zdjęcia swojego ***, ja też mogę Ci (takie zdjęcie) wysłać.

[Patrz również: Przekleństwa i wulgaryzmy po angielsku.]

O_o to emotikonka – wygląda jak oczy zdziwionego człowieka

Wytnę nasze inicjały na drzewie na naszej pierwszej randce, to najbardziej romantyczny sposób dania Ci do wiadomości, że mam nóż.

[the most romantic to najwyższy stopień superlative w stopniowaniu przymiotników]

Czasami zastanawiam się, jak sklepy z materacami utrzymują się na rynku. One są wszędzie, a przecież dorosły człowiek kupuje średnio materac jakoś raz na 7-10 lat? Przy wysokich kosztach ogólnych i nieczęstej sprzedaży, jak oni mogą przynosić dochód? To tak jak z obroną Chewbacców, TO NIE MA SENSU. Jeśli masz odpowiedź, proszę natychmiast do mnie napisz.

Ass – znaczy tyłek, ale może być też skrótem od asshole „dupek”, chociaż może występować tu jako „wredna”, „egoistyczna” (pisownia nawiązuje do tytułu piosenki Big Seana Dance A$$ ).

W kwestii rozbieranych zdjęć. Pragnę tylko przypomnieć wszystkim o takim filmiku zwanym „Titanic”… dziewczyna w 1912 roku pozwala-że-ktoś-maluje-jej-nagie-ciało w szkicowniku przez przypadkowego gościa, o którym nikt nigdy nie słyszał, zamyka rysunek w sejfie na łodzi, ŁÓDŹ TONIE, a jej nagie zdjęcia MIMO WSZYSTKO lądują w telewizji 84 lata później. Nikt nie jest bezpieczny.

Poszłam na imprezę przebrana za jajko i poznałam z facetem, który był przebrany za kurę. Pytanie, które męczyło mnie przez całe życie zostało tej nocy „odpowiedziane”. To był kurczak…

[Żart polega na tym, że po angielsku „co było pierwsze, jajko czy kura” brzmi What came first co można przetłumaczyć jako, co „doszło” jako pierwsze…]

Jeśli jesteś zainteresowany, po tym jak już jakiś czas będziemy wymieniali się wiadomościami, nie pytaj o mój numer, bo moi wrogowie zostaną zaalarmowani. Zamiast tego idź na najbliższy przystanek autobusowy. Będzie tam mężczyzna czytający gazetę i noszący szary kapelusz. Poproś go o szklankę mleka. Jeśli odpowie „tak, dzień jest pochmurny” jest moim współpracownikiem i przekaże Ci kopertę zawierającą datę i miejsce naszego spotkania. Jeśli go tam nie będzie, albo nie odpowie w ten sposób,

Uciekaj.

Potrzebuję, żeby ktoś został moją prawą ręką.

20 śmiesznych opisów na Tindera dla faceta

Do dziewczyn powyżej 30 roku życia: Jestem anestezjologiem i chciałbym założyć rodzinę.

Do dziewczyn poniżej 30: Mam wielkiego penisa i hoduję szczeniaki labradorów.

Powiedziałaś kiedyś „Pierd*** policję”? No to teraz masz swoją szansę!

[Gdy pytamy o coś, co mogło wydarzyć się od przeszłości po teraźniejszość, użyjemy jak jak pan policjant czasu present perfect ]

śmieszne opisy na tindera bio angielski

Mam nadzieję, że lubisz samców alfa, ponieważ to ja jestem Twoim facetem. Tak właśnie. Jestem całym tym pakietem. Będę bronił publicznie Twojego honoru, nie dam kelnerowi napluć nam w kaszę, nawet Cię zapłodnię, opuszczę Cię a potem wrócę, żeby pożreć dziecko.

zawsze trzymam naładowaną broń na moim stoliku nocnym na okoliczność włamania, tak żebym mógł się zastrzelić by uniknąć spotkania nowych ludzi.

Jesteśmy w pakiecie.

Gubienie się w supermarkecie jako dziecko było traumatycznym przeżyciem (dosłownie: zadającym blizny). Mama wołała moje imię, a wszyscy odkrzykiwali „Polo” zagłuszając moje wołanie o pomoc.

(Chłopak nazywa się Marco!)

Rzeczy, które musisz o mnie wiedzieć. Po pierwsze, jeśli gdzieś razem pójdziemy, ty płacisz. Nie tylko za mnie, ale też za moją żonę, jeśli się pojawi. A ona lubi sobie wypić.

Seks nie jest po tym gwarantowany. Jeśli będę zainteresowany, położę swoje majtki na stole. Złóż je na trzy i włóż do swojej torebki. Zwróć je wyprane, a skonsumujemy (naszą miłość) namiętnie.

Nie lubię kobiet, które nie są płytkie.

Plusem będzie, jeśli będziesz nosić perfumy mojej mamy i doskonale wpasujesz się w pustkę jaką po sobie zostawiła.

Mam 6 stóp i 4 cale (183 cm i 10 cm). To są dwa wymiary.

[Normalnie wzrost w Anglii podaje się w stopach i calach. Żart polega na tym, ma ma 183 cm wzrostu a ten drugi to pomiar jest jego… no sami rozumiecie 😉 ]

50 shades of gray – to 50 odcieni szarości,

Natomiast wray to inteligentny, pozytywny dowcipniś, na którym można polegać.

Ostatnio zerwałem ze swoją dziewczyną, ponieważ nie wiedziała, jaką kawę lubię.

Lubię kawę taką samą jakimi lubię swoje kobiety.

Bez kut***a innych facetów w środku.

(Ppl = people) Ludzie się żenią i mają dzieci i tak dalej (slangowo, and shit brzmi cool). Ja sobie myję emu i walczę z psem o kolację. Życie singla, zawsze chętnie pogadam.

[Patrz również: Piosenka Steady As She Goes The Raconteurs: Być czy nie być singlem?]

Dwa powody, żeby umówić się ze mną na randkę:

 1. Ponieważ Ty będziesz tą ładniejszą osobą.
 2. Proszę!

Jestem wszystkim tym, co Twoja matka zawsze chciała, żebyś randkowała i jeszcze więcej.

Jestem typem faceta (którego) możesz zabrać (do) domu, żeby poznać Twoją mamę. Pomyśli, że jestem czarujący, uprzejmy… I trochę sexy. Ona zakochuje się we mnie… Myślę, że ja czuję to samo. Żenimy się. Teraz jestem twoim tatą. Konfrontuję się z Tobą „Młoda damo, dlaczegóż to masz konto na Tinderze”. Masz szlaban (dosłownie: jesteś uziemiona).

Ahoj, co tam? [wassup to slangowy zapis what’s up] Jestem Clint. Na pierwszą randkę lubię zabierać dziewczyny na wielki talerz grillowanych żeberek. Oceniam je względem tego ile i jak agresywnie je skonsumują. Ktokolwiek pokona mnie w tym wieprzowym przedsięwzięciu, zostanie moją wojowniczą panną młodą. Moją Boudiką [legendarna królowa brytyjskiego plemienia Icenów (I wiek n.e.), która wznieciła powstanie przeciwko rzymskim okupantom]. Podpalę narody u jej stóp tylko po to, by patrzeć jak płomienie tańczą w jej oczach. Nasza miłość będzie piękna w jej gwałtowności („przemocy”) jak burza uderzająca w Cieśninę Beringa. A jeśli umrze, to umrze tak jak się zaczęła, z górą kości między nami.

[Dodatkowo zabawny jest podniosły, trochę staroświecki język tego opisu na Tinderze]

O Ryanie:

Przywódca zespołu / Ktoś kto rozkręca imprezę (patrz również: entuzjasta bekonu, hodowca brody, pół profesjonalny przybijacz piątek)

Mam 190 cm wzrostu i wezmę Cię na ramiona („na barana”) na koncertach i basenach.

Nie próbuj pasty wybielającej Colgate. Mówi „białość gwarantowana w 14 dni”. Minęły dwa tygodnie, a ja nadal jestem Azjatą.

śmieszne opisy na tindera bio angielski

iTunes jest w błędzie. Najgorętszym (najbardziej atrakcyjnym) singlem tego roku jestem ja.

[Patrz również: Piosenki do nauki języka angielskiego.]

Szukam feministki, która kupi mi kolację.

Lubię długie spacery po plaży ze swoją dziewczyną, dopóki LSD nie zejdzie i nie uświadomię sobie, że jedynie ciągnę za sobą kradzionego manekina po parkingu (taniej restauracji fast-food) Wendy’s.

Jestem szczeniakiem. Znajdziesz mnie też na Wąchaczu (taki Tinder ale dla psów).

[Patrz również: Słodkie memy z psami]

Jakich pytań spodziewać się na tinderowej randce?

Oczywiście jeśli już przykuliśmy uwagę płci przeciwnej naszym opisem na Tinderze, na samej randce możemy spodziewać się dosyć przewidywalnej puli pytań. To dobrze! To znaczy, że zawczasu przygotować się możesz do takich pytań jak:

 • Where are you from? (Skąd jesteś?)
 • What made you move to this town? (Co sprawiło, że przeprowadziłeś się do tego miasta?)
 • What do you do for a living? (Jak zarabiasz na życie?)
 • What do you do for fun? (Co robisz dla zabawy/jakie masz hobby?)

Co najlepsze, układając – po polsku i po angielsku – sobie w głowie odpowiedzi na te pytania, czasami możesz sam/a się czegoś o sobie dowiedzieć!

pomysly, jak spedzic, co robic, gdzie pojsc, walentynki
Patrz również: 20 pomysłów na randkę.

Jak wyglądałby opis, gdyby Tinder powstał w XIX wieku [dla zaawansowanych]

A tutaj perełka. Napisany piękną, staroświecką angielszczyzna opis na Tindera z wiktoriańskiej Anglii!

 • I am an earner of some twenty dollars and seven per fortnight – having established a position amidst the management of my local manufactory – and as this daguerreotype shall confirm, my physique is of exquisite quality. Mine is a progressive stance on social development and equality, for though I have long possessed the means, never have I owned a negro. Please accept also this artistic depiction of a temple in the savage lands, to which I journeyed for the purposes of stating that the excursion had so greatly broadened my mind.
 • With this profile, I shall be seeking a woman of good moral standing for evenings of unchaperoned conversation. Those interested should be well-versed in techniques of both comfort and domesticity, and should have neither husband nor suitors. Personality and grace are qualities of utmost importance, and shall be regarded as such, with preference shown to any who possess the skill to read aloud literature of my choosing. 

Jestem w posiadaniu przychodów w wysokości dwudziestu i siedem dolarów na dwa tygodnie – ugruntowawszy swoją pozycję pośród zarządu mojej lokalnej manufaktury i jak potwierdzi niniejszy dagerotyp, moja fizyczność jest wyjątkowo wysokiej jakości. Moim jest progresywny pogląd na rozwój społeczny i równość, jako iż od dawna jestem w posiadaniu stosownych środków, nigdy nie posiadałem swojego murzyna. Proszę przyjąć również ten artystyczny malunek świątyni w dzikich krajach, do których podróżowałem w celu stwierdzenia, iż wyprawa wielce poszerzyła moje horyzonty.

Za sprawą tegoż profilu, szukać będę kobiety o wysokiej moralności celem spędzania wieczorów na rozmowach bez przyzwoitki. Zainteresowane osoby powinny być dobrze obeznane w technikach zarówno wygody jak i domatorstwa, nie powinny mieć ani męża ani konkurentów. Osobowość i gracja są właściwościami najwyższej wagi i tak będą postrzegane, preferowane będą osoby potrafiące czytać na głos literaturę mego wyboru.

nauka jezyka angielskiego dla początkujących
Patrz również: Dlaczego według Szekspira nauka angielskiego powinna być prosta i przyjemna [czyli nie bądź Januszem!]

Na Tinderze życie się nie kończy!

Nie zapominajmy jednak o „analogowym” sposobie poznawania ludzi. Czasami warto jednak wstać od komputera, odkleić się od telefonu i wyjść na miasto, poznać jakiś ludzi. Najlepiej w kręgu podobnych zainteresowań – może jakiś wolontariat, kółko zainteresowań, a może rzeczywiście jakaś podróż.

Nawet najlepszy partner nie uczyni nas szczęśliwymi, jeśli nie odnajdziemy tego szczęścia w sobie!

A najbardziej atrakcyjni są właśnie szczęśliwi, wolni i niezależni ludzie!

znasz już język angielski
Patrz również: A teraz wyobraź sobie, że znasz już język angielski!

Nowe możliwości z językiem angielskim!

Aby moc jednak otworzyć się na wiele nowych możliwości i inspiracji, potrzebujemy znać język angielski!

Możemy wówczas swobodnie podróżować, poznawać ludzi z całego świata, czerpać inspirację z literatury i wiedzy z całego świata.

Najważniejsza jest jednak umiejętność komunikacji, rozmawiania.

Na szczęście przy pomocy kursu języka angielskiego online Speakingo możesz nauczyć się języka angielskiego przez rozmowę właśnie!

Jak dziecko naturalnie uczysz się tam poprzez słuchanie i rozmawianie, a cała gramatyka i słownictwo same wchodzą Ci do głowy. A w sytuacji, gdy spotkasz swego księcia czy księżniczkę z bajki, słowa nie utkną Ci w gardle, ale same popłyną Ci ułożone w najpiękniejszą poezję!

Zresztą wypróbuj najlepiej sama czy sam tę metodę nauki języka angielskiego. Pierwszy tydzień i tak masz w końcu za darmo i bez żadnych zobowiązań!

Zdjęcia pochodzą ze stron Cheezburger, WayTooSocial, BoredPanda


Mów po angielsku jak Romeo i Julia!

Zapisz się na kurs języka angielskiego online Speakingo!

I powodzenia w miłości!!


Pobierz za darmo aplikację speakingo do nauki języka angielskiego na telefon:

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Podziel się angielskim - udostępnij tekst na swoim profilu:
Jak wygląda samodzielna nauka języka angielskiego na kursie Speakingo?
przepraszam za reklamY :)

Ale klikając w reklamy pomagasz mi tworzyć wartościowe teksty na bloga.

Российские государственные СМИ не говорят вам правду. Учи английский, чтобы понимать, что происходит на самом деле. Даже если вы не можете заплатить мне за это сейчас из-за банковской блокады...
Znajdź na blogu::
dziŚ Polecam:
język angielski ciekawostki
10 ciekawostek o języku angielskim

Co prawda język angielski jest tylko jednym z niemal 7000 żywych języków na Ziemi, jest zdecydowanie najbardziej międzynarodowy. Tak jak Rzymianie wprowadzili łacinę na terytorium imperium rzymskiego, język angielski wraz z Brytyjczykami podbił cały świat. Poniżej 10 ciekawostek o języku angielskim, które pokazują jego światową moc.

Czytaj dalej »
the da coconut song, piosenka o kokosie
The Coconut Nut Song: Czy kokos to owoc?

Internet oszalał na punkcie Da Coconut song, w którym filipińscy piosenkarze pięknymi głosami śpiewają o kokosach. Poznaj kilka podstawowych słów o tym zdrowym i smacznym owocu! I posłuchaj jak mówi się po angielsku z orientalnym akcentem!

Czytaj dalej »
Najnowsze teksty:

Pobierz aplikację do nauki języka angielskiego na telefon:

Przejdźmy do nauki

Kliknij poniżej, by ćwiczyć mówienie po angielsku na kursie online Speakingo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

blog kursu języka angielskiego online dr grzegorz kusnierz
dr Grzegorz Kuśnierz

masz już Dosyć teorii?
Potrzebujesz praktyki?

Nauka angielskiej gramatyki – szczególnie na blogu Speakingo oczywiście! – może być nawet prosta i przyjemna, ale najważniejsza zawsze jest jednak praktyka!
Dlatego zapraszam na sam kurs języka angielskiego, na którym cała ta opisana na blogu gramatyka i słownictwo ujęte są w ciekawych zdaniach, którymi rozmawiasz ze swoim telefonem lub komputerem jak z najlepszym nauczycielem, który rozumie Cię, chwali lub poprawia – i nigdy nie traci cierpliwości!
Kliknij poniżej, żeby zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań zobaczyć tę metodę nauki języka angielskiego, zrobić sobie test poziomujący i dyktando oraz dostać listę 2000 najpopularniejszych angielskich słów!