Korepetycje z języka angielskiego online (Wrocław), dr Grzegorz Kuśnierz, speakingo

Korepetycje z języka angielskiego online z dr Kuśnierzem ze Speakingo

Zapraszam na korepetycje z języka angielskiego online lub osobiście we Wrocławiu. Zobacz dlaczego warto uczyć się z doktorem anglistyki i twórcą SPEAKINGO!


Korepetycje z języka angielskiego online

Podczas lockdownu zarzekałem się przed sobą, że będę uczył tylko osobiście, nigdy więcej zdalnej nauki. Jednak zajęcia i korepetycje z języka angielskiego online mają bardzo wiele zalet. A przede wszystkim jedną, główną – nie trzeba nigdzie dojeżdżać. Tym samym grafik staje się bardziej elastyczny, można łatwiej ustalić termin z uczniem. Co więcej cena za korepetycję z języka angielskiego online jest wtedy niższa, ponieważ nie trzeba tracić czasu na dojazdy. I chociaż z przyjemnością wstaję od komputera, by dojechać do firm czy instytucji na kilkugodzinne bloki warsztatowe, to jednak na jedną czy dwie godziny korepetycji z angielskiego kompletnie mija się to z celem.

Tym samym obwieszczam wszem i wobec – udzielam również korepetycje z języka angielskiego online!

stonehenge, grzegorz kusnierz, ylvis, speakingo
Patrz również: Angielski nie nauczy się sam! [Wywiad The Times z założycielem Speakingo dr Grzegorzem Kuśnierzem]

Korepetycje z języka angielskiego Wrocław

Natomiast jak wspomniałem, uwielbiam osobisty kontakt z człowiekiem, dlatego jeśli szukasz korepetycji z języka angielskiego we Wrocławiu zapraszam również do siebie, mam biuro w samym centrum miasta!

Oczywiście ja również z przyjemnością mogę dojechać na terenie Wrocławia, a nawet okolic, jednak przy aktualnych cenach benzyny czas na dojazd liczę tak, jak normalny czas lekcyjny.

No tak, wcześniej o tym nawet nie pomyślałem – korepetycje online są bardziej ekologiczne! No, chyba że da się dojechać rowerem!

Korepetycje z języka angielskiego dr Grzegorz Kuśnierz, SPEAKINGO

Okej, a teraz kilka słów o mnie.

Jestem doktorem filologii angielskiej (Uniwersytet Gdański), pracę pisałem z literaturoznawstwa. Magisterkę robiłem na Uniwersytecie Opolskim z metodyki nauczania języka angielskiego.

Uczę od początku tego tysiąclecia, czyli od czasów studenckich. Uczyłem w różnych szkołach językowych i instytucjach, prowadziłem lektoraty dla studentów Uniwersytetu Opolskiego.

Przetłumaczyłem kilkanaście książek z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski.

Potem wyjechałem do Anglii, gdzie zorientowałem się, że Anglicy całkiem dobrze radzą sobie z mówieniem po angielsku, tak więc przyszło mi się przebranżowić. Zdobyłem Qualified Teacher Status i tak rozpoczęła się moja kariera nauczyciela w angielskich państwowych i prywatnych szkołach podstawowych (zainteresowanych odsyłam do osobnego tekstu na ten temat). W Anglii spędziłem w sumie 10 lat, co zaowocowało również nabyciem brytyjskiego obywatelstwa.

Korepetycje z języka angielskiego online (Wrocław), dr Grzegorz Kuśnierz, speakingo
Wierny poddany Jej Królewskiej Mości, dr Greg Kay.

W szeroko pojętym międzyczasie stworzyłem również własną metodę (chociaż opartą na Metodzie Bezpośredniej, jak np. Metoda Callana, której jestem certyfikowanym lektorem) do nauki języka angielskiego SPEAKINGO. Teraz czytasz tekst na moim blogu, który w 2022 roku miał milion czytelników. Prowadzę też profil na Facebooku, TikToku i Instagramie oraz udzielam się na kanale Speakingo na YouTubie.

A teraz do konkretów!

Korepetycje z języka angielskiego online – cena, warunki i terminy

Cena za korepetycje z języka angielskiego online ze mną zaczyna się od 100zł za godzinę (55 minut).

Tak jest w przypadku co najmniej dwóch godzin tygodniowo i przy standardowych okolicznościach przyrody.

Jedna lekcja angielskiego w tygodniu (55 minut) to 120zł.

Jeśli chcesz uczyć się wspólnie ze znajomym by podzielić się kosztem, potrzebujesz jakiś specjalistyczny kurs, firmowy Business English i tak dalej, to cena będzie wyższa – ale to już ustalimy sobie indywidualnie.

Ceny brutto/netto, wystawiam FV.

We wrześniu kończę wiele grup z medycznym angielskim tak więc będę miał sporo wolnych godzin do zagospodarowania!

Napisz do mnie na info @ speakingo.com i napisz kiedy chcesz mieć lekcje, to dogadamy się w kwestii terminów.

Oferta ważna do wyczerpania zasobów 🙂

A teraz warunki korepetycji drobnym druczkiem 🙂

Jeśli zapisujesz się na korepetycje, to w praktyce termin zostaje zaklepany na cały rok. Oczywiście pierwsza lekcja (również płatna) nie jest zobowiązująca, ale jeśli decydujemy się na współpracę, to na cały rok akademicki, to znaczy od września/października do czerwca.

I nie działa to tak, że jak odwołasz lekcję, to znajdę na tę godzinę kogoś innego. Dlatego lekcje odwołane na 48h przed daną lekcją angielskiego płatne są w 50%. Lekcje w ogóle nie odwołane lub odwołane później niż 48h przed zajęciami płatne są w 100%. Nie obrażam się, jak ktoś odwołuje lekcje, takie życie, ale szanujmy się. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego poczucia winy z powodu nie stawienia się na lekcji 😉 Co więcej, myślę, że zmotywuje Cię to, by lekcji nie odwoływać i się więcej nauczyć!

Z drugiej strony ja też mogę zachorować czy wyjechać w siną dal bez internetu nawet. Wtedy poinformuję Cię o tym przynajmniej na tydzień wcześniej. Nie wiąże się to wtedy z opłatami z żadnej strony.

korepetycje nauka jezyka angielskiego korki

Uczymy się poprzez Skype’a tak, żebym mógł współdzielić ekran swoich multimedialnych podręczników (inne komunikatory też są możliwe do indywidualnego ustalenia).

Nasz kurs indywidualny 1:1 realizować będziemy kurs klasyczną metodą komunikacyjną, a dostęp do aplikacji Speakingo dostajesz za darmo na czas trwania naszych zajęć. Będą zadania domowe, ale nie będzie ciśnienia – zakładam, że jesteś dorosłą osobą, która, jeśli decyduje się płacić tyle za lekcje, to wie, czego chce.

korepetycje etyczne z języka angielskiego

Oczywiście mogę przygotowywać pod kątem matur, egzaminów ósmoklasisty i tak dalej, ale nie pracuję w szkole, tak więc szczerze mówiąc polecam kogoś, kto zajmuje się tym na co dzień. Jak to mówią, testy inteligencji sprawdzają umiejętność zdawania testów inteligencji, a egzaminy z angielskiego sprawdzają umiejętność zdawania egzaminów z angielskiego.

A jak bym chciał nauczyć Cię angielskiego!

Zapisz się na korepetycje z języka angielskiego online ze mną!

Napisz po prostu do mnie na adres email: gregory.kusnierz małpa gmail.com i zobaczymy, czy są jeszcze wolne terminy. A kto pierwszy ten lepszy!

Pamiętaj! Język angielski to ciekawsza i lepiej płatna praca, swoboda podróżowania, możliwość zdobywania niemal nieograniczonej wiedzy, większa pewność siebie… i przy okazji świetna zabawa!

Nie ma na co czekać! Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia! Spędź ją tak, jakbyś doradzała czy doradzał bliskiej koleżance czy koledze!

Speakingo opinie Grzegorz Kuśnierz
Patrz również: Językowe rozmówki z komputerem [wywiad z dr Kuśnierzem o nauce angielskiego na Speakingo]

A co, jeśli korepetycje z języka angielskiego online są za drogie?

Jeśli natomiast korepetycje z języka angielskiego online są dla Ciebie za drogie, to nie koniec świata! Polecam oczywiście również naukę języka angielskiego na moim kursie online Speakingo.

Zabawa polega tu na rozmowie po angielsku z komputerem lub swoim telefonem, który rozumie Cię, chwali, a nawet poprawia jak trzeba. W metodyce kursu zawarłem całą potrzebną Ci gramatykę oraz 2000 najważniejszych angielskich słów, których znajomość pozwala zrozumieć 90% konwersacji w tym języku.

A cena takiej nauki jest nieporównywalnie niższa – za cały miesiąc nauki zapłacisz mniej, niż za jedną godzinę najtańszych korepetycji!

Możesz wypróbować, jak wygląda taka nauka języka angielskiego online. Pierwszy tydzień jest zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań!

Każda droga zaczyna się o pierwszego kroku – teraz Twój ruch!


Zapisz się na kurs języka angielskiego online Speakingo!

Chcesz rozumieć Anglików? Zacznij mówić jak oni!

Pobierz za darmo aplikację speakingo do nauki języka angielskiego na telefon:

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Podziel się angielskim - udostępnij tekst na swoim profilu:
Jak wygląda samodzielna nauka języka angielskiego na kursie Speakingo?
przepraszam za reklamY :)

Ale klikając w reklamy pomagasz mi tworzyć wartościowe teksty na bloga.

Российские государственные СМИ не говорят вам правду. Учи английский, чтобы понимать, что происходит на самом деле. Даже если вы не можете заплатить мне за это сейчас из-за банковской блокады...
Znajdź na blogu::
dziŚ Polecam:
Najnowsze teksty:

Pobierz aplikację do nauki języka angielskiego na telefon:

Przejdźmy do nauki

Kliknij poniżej, by ćwiczyć mówienie po angielsku na kursie online Speakingo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

blog kursu języka angielskiego online dr grzegorz kusnierz
dr Grzegorz Kuśnierz

masz już Dosyć teorii?
Potrzebujesz praktyki?

Nauka angielskiej gramatyki – szczególnie na blogu Speakingo oczywiście! – może być nawet prosta i przyjemna, ale najważniejsza zawsze jest jednak praktyka!
Dlatego zapraszam na sam kurs języka angielskiego, na którym cała ta opisana na blogu gramatyka i słownictwo ujęte są w ciekawych zdaniach, którymi rozmawiasz ze swoim telefonem lub komputerem jak z najlepszym nauczycielem, który rozumie Cię, chwali lub poprawia – i nigdy nie traci cierpliwości!
Kliknij poniżej, żeby zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań zobaczyć tę metodę nauki języka angielskiego, zrobić sobie test poziomujący i dyktando oraz dostać listę 2000 najpopularniejszych angielskich słów!