matura 2020

Przygotowanie do matury 2020 z języka angielskiego

Do matury 2020 z języka angielskiego już niedługo. To ostatni dzwonek, żeby doszlifować swój angielski. Ale jak go ćwiczyć, skoro nie można wychodzić z domu?


Matura 2020

Matura 2020 przejdzie do historii. Do niedawna słyszeliśmy, że odbędzie się w terminie, jak co roku w połowie maja. Teraz z wypowiedzi ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piątkowskiego (19.04.2020) słyszymy, że

„ze względów zdrowotnych staramy się ograniczyć maksymalnie kontakty między ludźmi i także w szkole musimy także ten element uwzględnić. To dlatego teraz po raz kolejny przedłużamy okres zawieszenia dla szkół i przedszkoli tak aby te kontakty były jak najbardziej ograniczone (…)

Ze względów zdrowotnych dziś odkładamy termin egzaminu. Przekładamy go na inny czas. Chcemy żebyście mieli długą perspektywę przygotowania do nowego terminu egzaminu. Dlatego z dużym wyprzedzeniem co najmniej trzytygodniowym, miesięcznym poinformujemy o tym kiedy nowy termin egzaminu się odbędzie, tak abyście mieli dodatkowy czas na przygotowanie”¹.

Ze wstępnych informacji wynika, że matury 2020 odbędą się w drugiej połowie czerwca.

matura ustna z jezyka angielskiego
Patrz również: Jak dzięki Speakingo zdałam maturę ustną z języka angielskiego.

Przygotuj się do matury 2020 z języka angielskiego!

Skoro tak czy owak musimy siedzieć w domach, dlaczego by nie przyłożyć się trochę do nauki języka angielskiego!

Szczególnie nauka mówienia jest trudna w samotności – nikt nas nie poprawia, więc możemy wyuczyć się błędów, no i gadanie do siebie na głos generalnie może brzmieć dziwnie… Na szczęście nikt nie słyszy…

Dlatego prawdopodobnie lepiej porozmawiać sobie z komputerem! To nie szaleństwo wynikające ze zbyt długiej izolacji!

Na kursie języka angielskiego online Speakingo nauka polega na rozmowie z aplikacją, która dzięki technologii rozpoznawania mowy rozumie co się do niej mówi. Co więcej program dydaktyczny oparty na Metodzie Bezpośredniej zmusza nas do używania pełnych poprawnych zdań, w których zawarta jest cała potrzebna nam do poziomu rozszerzonego matury gramatyka jak 2000 najpopularniejszych angielskich słów.

Na pewno nic nie zastąpi nauki w szkole, żywego nauczyciela i ukochanej klasy, ale na pewno jeśli chodzi o przygotowanie do matury w 2020 roku z języka angielskiego – a szczególnie jej ustnej częściSpeakingo is the way to go!

egzamin maturalny, ustny angielski

Dlatego dla wszystkim tegorocznym maturzystom – i nie tylko – polegam naukę na kursie języka angielskiego online Speakingo!

Nie bój się matury 2020 z języka angielskiego!

Dzięki Speakingo błyśniesz na niej jak rodzony Anglik czy Angielka!


Zapisz się na kurs języka angielskiego online Speakingo!

Wypróbuj za darmo i bez żadnych zobowiązań!


Kto pisze maturę z języka angielskiego w 2020 roku? Jakieś wrażenia, uwagi, dowcipy, przecieki? Komentarze są do Waszej dyspozycji!

Pobierz za darmo aplikację speakingo do nauki języka angielskiego na telefon:

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Podziel się angielskim - udostępnij tekst na swoim profilu:
Jak wygląda samodzielna nauka języka angielskiego na kursie Speakingo?
przepraszam za reklamY :)

Ale klikając w reklamy pomagasz mi tworzyć wartościowe teksty na bloga.

Российские государственные СМИ не говорят вам правду. Учи английский, чтобы понимать, что происходит на самом деле. Даже если вы не можете заплатить мне за это сейчас из-за банковской блокады...
Znajdź na blogu::
dziŚ Polecam:
najpopularniejsze angielskie imiona
Angielskie imiona a Polacy nie gęsi

Pytanie o angielskie imiona jest nader popularne. Mieszkasz w Anglii i myślisz jakie imię dać dziecku? Chcesz wiedzieć jak Twoje imię brzmi po angielsku i jakie są najpopularniejsze angielskie imiona? A może jednak polskie imiona też są fajne?

Czytaj dalej »
Najnowsze teksty:

Pobierz aplikację do nauki języka angielskiego na telefon:

Przejdźmy do nauki

Kliknij poniżej, by ćwiczyć mówienie po angielsku na kursie online Speakingo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

blog kursu języka angielskiego online dr grzegorz kusnierz
dr Grzegorz Kuśnierz

masz już Dosyć teorii?
Potrzebujesz praktyki?

Nauka angielskiej gramatyki – szczególnie na blogu Speakingo oczywiście! – może być nawet prosta i przyjemna, ale najważniejsza zawsze jest jednak praktyka!
Dlatego zapraszam na sam kurs języka angielskiego, na którym cała ta opisana na blogu gramatyka i słownictwo ujęte są w ciekawych zdaniach, którymi rozmawiasz ze swoim telefonem lub komputerem jak z najlepszym nauczycielem, który rozumie Cię, chwali lub poprawia – i nigdy nie traci cierpliwości!
Kliknij poniżej, żeby zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań zobaczyć tę metodę nauki języka angielskiego, zrobić sobie test poziomujący i dyktando oraz dostać listę 2000 najpopularniejszych angielskich słów!