rok nauki języka angielskiego, promocja, zniżka

Tylko teraz rok nauki języka angielskiego duuuużo taniej!

Tylko teraz cały rok nauki języka angielskiego na kursie Speakingo możesz dostać za aż 689zł taniej! Zobacz dlaczego warto uczyć się angielskiego i to akurat na kursie Speakingo!


Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Nikogo szczególnie nie trzeba chyba przekonywać dlaczego warto uczyć się języka angielskiego. Szczególnie jeśli już jesteś na stronie do nauki języka angielskiego i czytasz ten tekst!

Ale zawsze warto przypominać sobie tych kilka podstawowych rzeczy, żeby nasza motywacja do nauki języka angielskiego nie malała z czasem lecz rosła!

Tak więc badania naukowe pokazują jasno że:

Nie wspominając o tak oczywistych sprawach jak zdanie matury i to z dobrą oceną!

Nie oszukujmy się jednak – nie da się nauczyć angielskiego w weekend. To raczej długodystansowy projekt. Dlatego jeśli chcesz w końcu nauczyć się języka angielskiego polecam zdecydować się na rok nauki języka angielskiego na dobrym kursie – na przykład Speakingo, który teraz możesz kupić dużo, dużo taniej niż przez resztę roku!

Dlaczego warto przez cały rok uczyć się języka angielskiego na kursie Speakingo?

Często mówi się nam (albo o dziwo sami mamy taki pomysł), że nauka języka angielskiego polega na zakuwaniu słówek i wałkowaniu gramatyki. Jak ktoś to lubi to oczywiście nie mam nic przeciwko. Natomiast proszę się nie dziwić jeśli… to nie zadziała. Bo nasz mózg tak nie działa.

Nie jesteśmy murarzem, który ze słów-cegieł zaprawą-gramatyką buduje ścianę podczas rozmowy. Jeśli próbujemy uczyć się w ten sposób okazuje się, że niby wiemy jak coś powiedzieć, ale słowa nie chcą przejść nam przez gardło. To jest zbyt powolna technologia, żeby mogła sprawdzić się podczas żywej rozmowy w życiu codziennym!

Aby móc swobodnie komunikować się po angielsku, potrzebujemy „nowoczesnych technologii budowlanych”, to znaczy całych bloków, komponentów. W nauce języka angielskiego będą to całe frazy i zdania. Uczymy się wtedy bardziej jak dziecko uczące się mówić – słuchamy pełnych zdań, powtarzamy je, odpowiadamy, a rodzic czy nauczyciel nas ewentualnie chwali lub poprawia. Po roku takiej nauki angielskiego gdy musimy coś powiedzieć to po prostu zaczynamy mówić, zamiast zastanawiać się którą konstrukcję gramatyczną zastosować. I co ciekawe mówimy poprawnie!

angielski tarzan
Czytaj również: Czy jesteś nieśmiałym Tarzanem gdy trzeba powiedzieć coś po angielsku?

Tak właśnie wygląda nauka języka angielskiego na kursie Speakingo!

Podczas całego roku nauki języka angielskiego na kursie Speakingo:

  • Oglądasz śliczne zdjęcia (żeby materiał lepiej zapadał w pamięć – i nauka była przyjemna).
  • Słuchasz głosu native speakera (żeby móc zrozumieć również Anglików, a nie tylko Polaków mówiących po angielsku)
  • Odpowiadasz na pytania, w których niepostrzeżenie zawarta jest cała angielska gramatyka oraz 2000 najpopularniejszych angielskich słów, których znajomość pozwala zrozumieć aż 90% konwersacji w tym języku.
  • Uczyć możesz się na komputerze albo poprzez aplikację na swoim telefonie (jedno konto działa i tu i tu). Dzięki Speakingo one Cię rozumieją, chwalą, a w razie potrzeby poprawiają. Uczeń sam ustawia sobie poziom jak bardzo chce, żeby program „czepiał się” wymowy – w zależności od tego czy raczej chcesz przełamać blokadę językową czy raczej zależy Ci na wymowie.
  • Uczyć możesz się na wszystkich poziomach zaawansowania, od A1 po C2 – od zera do bohatera! Każdy z poziomów odpowiada rokowi nauki w szkole językowej i zawiera ok. 500 par zdań.
  • Każda lekcja składa się z czterech części, w której najpierw poznajesz nowy materiał, a potem powtarzasz zdania z którymi masz jeszcze problem (nie wałkujesz bez sensu tego, co już znasz, ponieważ Speakingo pamięta Twoje odpowiedzi). Potem uczysz się zadawać pytania po angielsku, a na koniec ćwiczysz materiał z nowej lekcji.
  • W ramach kursu opcjonalnie, do woli możesz robić sobie dyktando z angielskiego albo testy online.
  • Możesz uczyć się kiedy chcesz i jak długo chcesz, o każdej porze dnia i nocy – i to bez umawiania się, bez dojazdów!

Taka nauka jest nie tylko szybka i skuteczna, ale również przyjemna!

Jak wygląda nauka angielskiego na kursie online Speakingo?
Patrz również: Jak wygląda nauka angielskiego na kursie online Speakingo?

Oferta nieaktualna – ale standardowa opcja też jest dobra!

Najpierw możesz przez tydzień wypróbować taki sposób nauki zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań.

A jeśli Ci się spodoba, to cały miesiąc nauki kosztuje tyle co jedna korepetycja – czyli też nieźle!

Zresztą – zobacz sama lub sam!

Pobierz za darmo aplikację speakingo do nauki języka angielskiego na telefon:

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Podziel się angielskim - udostępnij tekst na swoim profilu:
Jak wygląda samodzielna nauka języka angielskiego na kursie Speakingo?
przepraszam za reklamY :)

Ale klikając w reklamy pomagasz mi tworzyć wartościowe teksty na bloga.

Российские государственные СМИ не говорят вам правду. Учи английский, чтобы понимать, что происходит на самом деле. Даже если вы не можете заплатить мне за это сейчас из-за банковской блокады...
Znajdź na blogu::
dziŚ Polecam:
Najnowsze teksty:

Pobierz aplikację do nauki języka angielskiego na telefon:

Przejdźmy do nauki

Kliknij poniżej, by ćwiczyć mówienie po angielsku na kursie online Speakingo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

blog kursu języka angielskiego online dr grzegorz kusnierz
dr Grzegorz Kuśnierz

masz już Dosyć teorii?
Potrzebujesz praktyki?

Nauka angielskiej gramatyki – szczególnie na blogu Speakingo oczywiście! – może być nawet prosta i przyjemna, ale najważniejsza zawsze jest jednak praktyka!
Dlatego zapraszam na sam kurs języka angielskiego, na którym cała ta opisana na blogu gramatyka i słownictwo ujęte są w ciekawych zdaniach, którymi rozmawiasz ze swoim telefonem lub komputerem jak z najlepszym nauczycielem, który rozumie Cię, chwali lub poprawia – i nigdy nie traci cierpliwości!
Kliknij poniżej, żeby zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań zobaczyć tę metodę nauki języka angielskiego, zrobić sobie test poziomujący i dyktando oraz dostać listę 2000 najpopularniejszych angielskich słów!