darmowy certyfikat z języka angielskiego online kurs

Kurs angielskiego online z darmowym certyfikatem

Szukasz kursu z darmowym certyfikatem języka angielskiego? Zobacz co ma do zaoferowania nauka j. angielskiego na Speakingo online!


KURSY ANGIELSKIEGO ONLINE Z CERTYFIKATEM?

Przez długi czas wzbraniałem się przed wprowadzaniem certyfikatów za naukę angielskiego na kursie Speakingo. Nie jest chyba tajemnicą, że podczas egzaminów online czasami dochodzi do różnych „nieprawidłowości“. Często nie wiadomo nawet kto w danym egzaminie czy teście wziął udział.

Z drugiej strony nie ma przecież problemu, żeby zaświadczyć, że ktoś uczy się języka angielskiego. A przecież praktyczną znajomość mówienia po angielsku – bez względu na to co na takim certyfikacie z języka angielskiego napisane by nie było – pracodawca i tak pewnie sprawdzi na rozmowie kwalifikacyjnej po angielsku.

angielski tarzan
Czytaj również: Czy jesteś nieśmiałym Tarzanem gdy trzeba powiedzieć coś po angielsku?

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE SPEAKINGO Z CERTYFIKATEM!

Dlatego w odpowiedzi na wiadomości od Was wprowadzam możliwość uzyskania certyfikatu poświadczającego fakt, że uczysz się języka angielskiego na kursie Speakingo. No bo rzeczywiście, skoro kurs języka angielskiego online może być z certyfikatem, to dlaczego by nie?

Certyfikaty wystawiam indywidualnie, tak więc istnieje możliwość, żeby sformułować tekst certyfikatu tak, by pasował do Twoich potrzeb.

Czy certyfikat z angielskiego może być po polsku?

Tak, mogę wystawić certyfikat po angielsku, lub w dowolnym innym języku.

Certyfikat wygląda tak jak obrazek na górze strony.

DARMOWY CERTYFIKAT Z J. ANGIELSKIEGO NA KURSIE ONLINE

Certyfikat z angielskiego na kursie online Speakingo nic nie kosztuje, wystawiam go swoim uczniom zupełnie za darmo.

Jest tu tylko jeden haczyk – otrzymać go mogą jedynie aktywnie uczący się uczniowie.

Co to oznacza?

W chwili uzyskania certyfikatu z angielskiego uczeń musi mieć opłacone co najmniej trzy miesiące nauki (może być w trakcie tych trzech miesięcy).

Dlaczego aż trzy a nie jeden?

Nie chcę, żeby ludzie opłacali miesiąc nauki tylko po to, żeby otrzymać certyfikat z angielskiego. Chcę natomiast, by certyfikaty kursu Speakingo coś znaczyły – a wierzę, że po trzech miesiącach nauki angielskiego można nie tylko otrzymać certyfikat z angielskiego, ale też nauczyć się czegoś praktycznego!

praktyczny kurs języka angielskiego
Patrz również: Praktyczny kurs języka angielskiego… czyli jaki?

JAK OTRZYMAĆ DARMOWY CERTYFIKAT ONLINE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO KROK PO KROKU?

Tak więc sprawa jest prosta.

  1. Zapisujesz się na kurs języka angielskiego online Speakingo i zaczynasz naukę.
  2. Opłacasz naukę angielskiego na kursie.
  3. Piszesz do mnie maila na adres info @ speakingo . com (lub przez formularz na stronie kontaktowej), w którym piszesz, że chcesz dostać swój darmowy certyfikat z języka angielskiego i ewentualnie, co w nim ma się znaleźć. Ja weryfikuję dane, Twoje postępy i tak dalej, po czym najpóźniej po tygodniu odsyłam Ci Twój certyfikat z j. angielskiego!

To wszystko!

Jeśli nie odpiszę to znaczy, że email mógł wpaść do spamu (to się zdarza). Napisz wtedy śmiało raz jeszcze!

CZY MOGĘ WYSTAWIĆ CERTYFIKAT Z ANGIELSKIEGO NA POZIOM B2?

Jeśli potrzebujesz natomiast certyfikat poświadczający Twoją znajomość języka angielskiego na danym poziomie, na przykład B2, to również jest taka możliwość. Musisz wtedy zrobić sobie „placement test“ na Speakingo. Natomiast testy Speakingo są raczej dla Was możliwością śledzenia postępów w nauce na kursie Speakingo – niekoniecznie muszą być idealnym odwzorowaniem wyników, które uzyskać by można na innych testach. I jak pisałem, nie oczekiwałbym, że pomimo ładnego certyfikatu, pracodawca ślepo uwierzy w informację, że jesteś na poziomie B2 czy C1 – raczej będzie chciał to sprawdzić w rozmowie po angielsku. Jeśli więc nie czujesz się pewnie, polecam wybrać certyfikat potwierdzający udział w kursie, a nie jakiś poziom w skali CEFR (A1-C2).

Darmowy test online z języka angielskiego na kursie Speakingo.
Patrz również: Darmowy test online z języka angielskiego na kursie Speakingo.

CO DAJE ANGIELSKI CERTYFIKAT ONLINE SPEAKINGO?

Nauka języka angielskiego jest coraz bardziej koniecznością, a nie luksusem. Z drugiej strony nauka przez internet stają się codziennością i coraz więcej osób wpisuje kursy online do swoich CV. Natomiast jeśli coś tam wpiszemy, to musimy być w stanie to jakoś udowodnić! Dlatego właśnie warto wybrać kurs języka angielskiego online z certyfikatem.

Angielski certyfikat Speakingo jest właśnie potwierdzeniem, że Twoja nauka angielskiego nie jest wyssaną z palca bajką, ale rzeczywiście pracujesz nad sobą i się rozwijasz. Jeśli pracodawca zechce to zweryfikować i do mnie napisze, to ja potwierdzę (lub nie, jeśli to okaże się nieprawdą). Ale najprawdopodobniej będzie chciał jednak na rozmowie kwalifikacyjnej porozmawiać z Tobą po angielsku.

CZY CERTYFIKAT Z J. ANGIELSKIEGO SPEAKINGO POZWALA NA ZALICZENIE SEMESTRU NA STUDIACH?

Jeśli potrzebujesz certyfikatu z j. angielskiego, żeby przedstawić go jakiejś formalnej organizacji, na przykład na uczelni, to sprawdź jakie certyfikaty uznają. Zwykle dopuszczają certyfikaty wydawane jedynie przez garstkę akredytowanych instytucji i nawet gdyby król Anglii poświadczył, że mówisz jak rodzony Anglik, to na nic Ci się to nie przyda!

Dlatego jeśli potrzebujesz potwierdzić swoją znajomość angielskiego w jakimś formalnym kontekście, to sprawdź które egzaminy czy certyfikaty dana instytucja uznaje.

Na przykład gdy starasz się o angielskie obywatelstwo w Londynie, musisz przedstawić certyfikat B2 wydany przez jedną z londyńskich szkół1. Możesz mieć Nobla z literatury angielskiej i profesurę w Harvardzie – tak czy owak musisz wtedy zdać egzamin B2 w jednej z wyznaczonych instytucji i kropka.

angielskie certyfikaty, egzaminy b2
Patrz również: Certyfikat angielski: porównanie i ceny najpopularniejszych egzaminów.

ZA WCZEŚNIE NA CERTYFIKAT Z ANGIELSKIEGO? NIC STRACONEGO!

Natomiast pamiętaj, że nie uczymy się przecież angielskiego dla certyfikatu! Nauka języka angielskiego to nie tylko czysta przyjemność, ale także lepiej płatna praca, zdrowie dla mózgu, swoboda podróżowania, lista zalet jest niemal nieskończona!

Dlatego nie ważne na jakim poziomie zaawansowania jesteś czy jaki certyfikat z angielskiego chcesz uzyskać, zawsze warto szkolić swój angielski!

Oczywiście najlepiej na kursie języka angielskiego online z darmowym certyfikatem!

Zapisz się na kursie języka angielskiego online z darmowym certyfikatem!

Pobierz za darmo aplikację speakingo do nauki języka angielskiego na telefon:

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Podziel się angielskim - udostępnij tekst na swoim profilu:
Jak wygląda samodzielna nauka języka angielskiego na kursie Speakingo?
przepraszam za reklamY :)

Ale klikając w reklamy pomagasz mi tworzyć wartościowe teksty na bloga.

Российские государственные СМИ не говорят вам правду. Учи английский, чтобы понимать, что происходит на самом деле. Даже если вы не можете заплатить мне за это сейчас из-за банковской блокады...
Znajdź na blogu::
dziŚ Polecam:
Have to & must
Have to & must. Musisz to wiedzieć!

W języku angielskim mamy dwa podstawowe sposoby, w jakie możemy powiedzieć, że coś musimy: have to oraz must. Co ciekawe, have to (has to) dużo bardziej przypomina nasze „muszę” niż samo must. Jak i kiedy ich używamy i jaka jest między nimi różnica?

Czytaj dalej »
Najnowsze teksty:

Pobierz aplikację do nauki języka angielskiego na telefon:

Przejdźmy do nauki

Kliknij poniżej, by ćwiczyć mówienie po angielsku na kursie online Speakingo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

blog kursu języka angielskiego online dr grzegorz kusnierz
dr Grzegorz Kuśnierz

masz już Dosyć teorii?
Potrzebujesz praktyki?

Nauka angielskiej gramatyki – szczególnie na blogu Speakingo oczywiście! – może być nawet prosta i przyjemna, ale najważniejsza zawsze jest jednak praktyka!
Dlatego zapraszam na sam kurs języka angielskiego, na którym cała ta opisana na blogu gramatyka i słownictwo ujęte są w ciekawych zdaniach, którymi rozmawiasz ze swoim telefonem lub komputerem jak z najlepszym nauczycielem, który rozumie Cię, chwali lub poprawia – i nigdy nie traci cierpliwości!
Kliknij poniżej, żeby zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań zobaczyć tę metodę nauki języka angielskiego, zrobić sobie test poziomujący i dyktando oraz dostać listę 2000 najpopularniejszych angielskich słów!