Studia prawnicze a międzynarodowe perspektywy zawodowe: Jak budować karierę na arenie międzynarodowej?

Studia prawnicze a międzynarodowe perspektywy zawodowe: Jak budować karierę na arenie międzynarodowej?

Studia prawnicze oferują bardzo dobre perspektywy zawodowe. Swoją karierę budować można nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami. Aby mieć ku temu szerokie pole działania, należy wybrać dobrą uczelnię, umożliwiającą również studia zagraniczne.


[Wpis sponsorowany]

Prawnik to zawód ceniony i poszukiwany. Ta ścieżka kariery oferuje wspaniałe perspektywy, nie tylko w Polsce. Dlatego zawczasu należy wybrać uczelnię, która pomoże zdobyć umiejętności cenione i przydatne na rynku pracy, a także wyprowadzić samo studiowanie poza granice Polski. Dzięki temu otworzą się perspektywy zawodowe krajowe oraz międzynarodowe.

EWSPA – student dobrze przygotowany

Hasło „studia prawo Warszawa” przywodzi na myśl wiele uczelni, chcąc jednak uzyskać nie tylko suchą wiedzę teoretyczną, ale też liczne umiejętności, które znajdą zastosowanie w praktyce oraz znacząco zwiększą szansę na zawodowe sukcesy w Polsce i za granicą, zdecydowanie dobrym wyborem będzie Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie.

Uczelnia kształci na kierunkach: prawo, bezpieczeństwo wewnętrzne oraz administracja europejska. Ma spore doświadczenie, gdyż już od ponad 25 lat oferuje swoim studentom zdobywanie wiedzy i umiejętności, które są wysoce cenione na rynku pracy.

Co ważne, jako jedna z nielicznych szkół wyższych w Polsce, EWSPA umożliwia studiowania prawa nie tylko w Warszawie, ale również w Londynie (zajęcia odbywają się także w języku polskim). Skorzystanie z tej możliwości sprawi, że dyplom ukończenia EWSPA otworzy szerszą drogę do rozwijania kariery na arenie międzynarodowej.

Ponadto, niezależnie od kierunku, program studiów skontrowany jest przede wszystkim na kształceniu praktycznym. Absolwenci Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji są więc doskonale przygotowani do podjęcia pracy zawodowej w Polsce i innych państwach. Na co dzień realizowana jest również idea no waste lessons – program studiów nie przewiduje przedmiotów, które nie są ściśle powiązane z konkretnym kierunkiem. Znacząco podwyższa to jakość kształcenia, dając solidniejsze podstawy do budowania kariery, w tym międzynarodowej. Tego typu podejście, wdrażane przez doświadczoną kadrę naukową, sprawia, że nauka jest bardzo efektywna, zaś studia stają się przepustką do licznych sukcesów w Polsce i za granicą.

EWSPA – studia prawnicze

Co jednak sprawia, że studia prawnicze na Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji są przepustką do wspaniałej kariery?

Dzieje się tak przede wszystkim dzięki wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej, która w sposób fachowy przekaże ogromną wiedzę oraz liczne umiejętności zawodowe. Z kolei autorski program studiów zawiera m.in. warsztaty prawnicze, praktyki oraz zajęcia tutorskie, dzięki którym studenci nauczą się łączenia poznanej na wykładach teorii z praktyką stosowaną podczas wykonywania zawodów prawniczych. Wkroczą w świat palestry oraz zdobędą nowe kontakty zawodowe, rozwiązując kazusy, uczestnicząc w symulacjach procesów sądowych, debatach czy konferencjach branżowych. Każdy student EWSPA dowie się również, jak szukać oraz interpretować akty prawne, pozyska umiejętności argumentacji prawniczej, jak również umiejętność konstruowania umów cywilno-prawnych, pism w postępowaniach cywilnym, karnym czy administracyjnym. Swoją wiedzę można pogłębić, zarazem rozwijając zainteresowania, dzięki szerokiemu wyborowi nader interesujących zajęć fakultatywnych.

Warto też wspomnieć, że studia magisterskie na kierunku prawo (profil ogólnoakademicki) realizowane są w toku dziesięciu semestrów programowych i kończą się obroną pracy magisterskiej. Do wyboru są tryby: stacjonarny, niestacjonarny i niestacjonarny online – wszystkie oferują bardzo wysoki poziom kształcenia i stanowią świetny fundament sukcesów zawodowych w Polsce oraz na arenie międzynarodowej.


Jesteś na blogu kursu języka angielskiego online SPEAKINGO.

Chcesz być prawnikiem lepszym niż Ally McBeal czy Mike Ross i Harvey Specter z The Suits? Najpierw musisz nauczyć się płynnie mówić po angielsku! Jesteśmy tu po to, żeby Ci w tym pomóc!

Pobierz za darmo aplikację speakingo do nauki języka angielskiego na telefon:

Zarejestruj się!

Zarejestruj się do serwisu by otrzymać pierwszy tydzień nauki za darmo!
lub
Podziel się angielskim - udostępnij tekst na swoim profilu:
Jak wygląda samodzielna nauka języka angielskiego na kursie Speakingo?
przepraszam za reklamY :)

Ale klikając w reklamy pomagasz mi tworzyć wartościowe teksty na bloga.

Российские государственные СМИ не говорят вам правду. Учи английский, чтобы понимать, что происходит на самом деле. Даже если вы не можете заплатить мне за это сейчас из-за банковской блокады...
Znajdź na blogu::
dziŚ Polecam:
pozytywne angielskie zwroty
Pozytywne angielskie zwroty

Myślisz, że możesz? Myślisz, że nie możesz? Bez względu na to, którą opcję wybierzesz – masz rację! Pozytywne myślenie pomaga w życiu. Co więcej ten czasami wręcz naiwny optymizm stanowi fundament amerykańskiej kultury. Poznaj więc tych kilka pozytywnych angielskich zwrotów – bo możesz!

Czytaj dalej »
Najnowsze teksty:

Słodkie memy z psami

To będzie najpiękniejsza rzecz, którą zobaczysz w tym tygodniu! Słodkie memy z psami – oczywiście po angielsku z tłumaczeniem. Bo kto powiedział, że nauka angielskiego

Czytaj dalej »

Pobierz aplikację do nauki języka angielskiego na telefon:

Przejdźmy do nauki

Kliknij poniżej, by ćwiczyć mówienie po angielsku na kursie online Speakingo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

blog kursu języka angielskiego online dr grzegorz kusnierz
dr Grzegorz Kuśnierz

masz już Dosyć teorii?
Potrzebujesz praktyki?

Nauka angielskiej gramatyki – szczególnie na blogu Speakingo oczywiście! – może być nawet prosta i przyjemna, ale najważniejsza zawsze jest jednak praktyka!
Dlatego zapraszam na sam kurs języka angielskiego, na którym cała ta opisana na blogu gramatyka i słownictwo ujęte są w ciekawych zdaniach, którymi rozmawiasz ze swoim telefonem lub komputerem jak z najlepszym nauczycielem, który rozumie Cię, chwali lub poprawia – i nigdy nie traci cierpliwości!
Kliknij poniżej, żeby zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań zobaczyć tę metodę nauki języka angielskiego, zrobić sobie test poziomujący i dyktando oraz dostać listę 2000 najpopularniejszych angielskich słów!